Wykaz przechowywanych dokumentów

Wykaz akt osobowych i płacowych przekazanych do Składnicy Dokumentów Novis- Trade Sp. z o. o. w Bydgoszczy

  1. Zakłady Rowerowe „ROMET” w Bydgoszczy, ul. Fordońska 246
  2. Zakład R-6 (z późniejszego Zakładu Usług Transportowych) w Bydgoszczy, ul. Fordońska 246
  3. Przedsiębiorstwo Robotyzacji i Automatyzacji „ROMET – ARBIT” Sp. z o.o. w Bydgoszczy, ul. Fordońska 246
  4. Ośrodek Badawczo Rozwojowy ZR „ROMET” w Bydgoszczy, ul. Fordońska 246
  5. Zakład Usług Transportowych „ROMET – BYDGOSZCZ” w Bydgoszczy, ul. Kapliczna 10
  6. H. „ROMET” Sp. z o.o. w Bydgoszczy, ul. Fordońska 246
  7. P.H.U. „RO-REM” Sp. z o.o. w Bydgoszczy, ul. Fordońska 246
  8. H. „ROMET-Kraków” w Krakowie, ul. Wróblewskiego 4
  9. Zakłady Rowerowe „ROMET” w Kowalewie Wlkp.
  10. P. „Polmozbyt” Centrum Obsługi Sprzedaży i Obsługi Samochodów Polski Fiat w Bydgoszczy, ul. Fordońska 256
  11. PPHU’ „Auto-Centrum” Sp. z o.o. w Bydgoszczy, ul. Fordońska 256
  12. „Auto – Polmo” Sp. z o.o. w Bydgoszczy, ul. Fordońska 256
  13. Księgarnia „Współczesna” Sp. z o.o. w Bydgoszczy, ul. Długa 2 / Gdańska 5
  14. P.R.H. i U. „Kujawiak” sp. z o.o. w Inowrocławiu, ul. Marcinkowskiego 19
  15. P.H. „Rummex” ZPChr. w Bydgoszczy, ul. Łowicka 3
  16. „Selekt’ Sp. z o.o. w Bydgoszczy, ul. Gdańska 32
  17. H.U.B. i G.S.W. „Surbud” Sp. z o.o. w Bydgoszczy, ul. Hetmańska 38
  18. Centrum Izolacji Termicznych „Therm Service” Sp. z o.o. w Bydgoszczy
  19. P.U.T.H. „Trans – Pomorze” Białe Błota
  20. P.H.U. „Univex” Dulsk 30, Radojewice
  21. Przedsiębiorstwo Usług Wielobranżowych „Aries” Sp. z o.o. w Bydgoszczy, ul. Łęczycka 8
  22. Zakłady Mięsne w Nakle n./Not., ul. Sądowa 14
  23. Rejonowa Spółdzielnia Rolniczo Handlowa w Szubinie, ul. LWP 38
  24. „Walbud” Sp. z o.o. w Bydgoszczy, ul. Zygmunta Augusta 11
  25. PHZ „Weltinex” Sp. z o.o. w Bydgoszczy, ul. Dworcowa 47/3a
  26. Apteka „Pod Złotą Koroną” w Bydgoszczy, ul. Kleeberga 2, „Apteka Bydgoska”w Bydgoszczy, ul. Gdańska 74
  27. „Arnika” S.A. w Bydgoszczy, ul. Modrzewiowa 7
  28. „Bioferm” Sp. z o.o. w Bydgoszczy, Al. Powstańców Wlkp. 10
  29. Bydgoski Bank Budownictwa S.A. w Bydgoszczy, ul. Powstańców Wlkp. 26
  30. Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Producentów Mebli „Darwal” ZPChr., Ciele 4B, Białe Błota
  31. P.H. „Dobra” Sp. z o.o. w Bydgoszczy, ul. Gdańska 80A
  32. „Druk-Partner” Sp. z o.o. Paterek, ul. Przemysłowa 1
  33. Zakład Badawczo Produkcyjny – Chemia Gospodarcza „Ekochemix” w Bydgoszczy, Bocianowo 25
  34. PHUP „Eko-Tera” sp. z o.o. Wielki Konopat 1A
  35. „Fat-Pol” Sp. z o.o. Strzelno, ul. Powstania Wielkopolskiego 2
  36. W. „Fokus” w Inowrocławiu, Latkowo 35
  37. P.H. „Hector” ZPChr Strzelce Górne 55
  38. „Inplast-Gtz” Sp. z o.o. w Bydgoszczy, ul. Glinki 144
  39. P.U. „Fenestra” w Bydgoszczy, ul. Glinki 144
  40. Spółdzielcze Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „Jantor” w Janowcu Wlkp., ul. Bielawska 6 (dawniej SKR)
  41. „Arkta” S.A. („Chłodnia”, „August”) w Bydgoszczy, ul. Wschodnia 23
  42. Przedsiębiorstwo Handlu Opałem i Materiałami Budowlanymi Sp. z o.o. w Bydgoszczy, Karłowicza 3-5
  43. Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw w Tucholi, ul. Sępoleńska 40
  44. Spółdzielnia Pracy Produkcji Części Samochodowych „Proczesam” w Bydgoszczy, Równa 2
  45. Bydgoskie Zakłady Papiernicze w Bydgoszczy, ul. Siedlecka 10
  46. Zakłady Graficzne im. Komisji Edukacji Narodowej w Bydgoszczy, ul. Jagiellońska 1, Bydgoska 51/ Brzoza
  47. Pomorskie Towarzystwo Ubezpieczeniowe „Gryf” w Bydgoszczy, ul. Sobieszewska 3
  48. Przedsiębiorstwo Transportu Przemysłu Mięsnego w Bydgoszczy, ul. Kujawska 175
  49. Polska Grupa Drogeryjna Sp. z o.o. w Bydgoszczy, ul. Kościuszki 27
  50. „Altman” Sp. z o.o. w Żninie, ul. Gnieźnieńska 3
  51. „Conex” Sp. z o.o. w Bydgoszczy, ul. Smoleńska 53
  52. Przedsiębiorstwo Budowlano Remontowe Energetyki Przemysłu „Energotech” Sp. z o.o. w Bydgoszczy, ul. Słoneczna 21
  53. „Imago” Sp. z o.o. w Bydgoszczy, ul. Fordońska 201
  54. „Jarko” Jarosław Waliszewski w Pakości, ul. Inowrocławska 12
  55. „Logo” Sp. z o.o. ZPChr w Bydgoszczy, ul. Fordońska 34, w Koronowie, Al. Wolności 1A
  56. Spółdzielnia Mieszkaniowo Własnościowo Lokatorska „Lokator” w Bydgoszczy, Dworcowa 71
  57. Pomorskie Towarzystwo Leasingowe S.A. w Bydgoszczy, ul. Inowrocławska 12
  58. Polskie Towarzystwo Samochodowe PTS Konsurcjum Spółdzielcze w Bydgoszczy, Dworcowa 71
  59. „Smakovit” Sp. z o.o. w Koronowie Stopka 16
  60. Stowarzyszenie „Bratnia Pomoc” w Bydgoszczy, ul. Świerkowa 16/13
  61. Kujawskie Zakłady Naprawy Samochodów w Solcu Kujawskim, ul. Powstańców 7
  62. Zakłady Mięsne „Kujawy” w Bydgoszczy, ul. Przemysłowa 27
  63. Zakład Stolarski Irena Sawosz w Koronowie, ul. Ogrodowa 83
  64. Przedsiębiorstwo „Domar” S.A. w Bydgoszczy
  65. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Montażowe Elektromontaż Pomorski ul. Grunwaldzka 229,  Bydgoszcz
  66. Trust, ul. Glinki 144, Bydgoszcz
  67. Belma Narzędzia, ul. Łochowska 69, Bydgoszcz
  68. Projprzem BUD ul. Bermardcyńska 13, Bydgoszcz
  69. Projprzem DOM, Bernardyńska 13 Bydgoszcz
  70. Tombud Bydgoszcz
  71. SM Kłos Cerekwica, Żnin
  72. Pozmlecz ul. Mickiewicza 41, Żnin
  73. Ibis LTD International Bakery Inovstries Spomasz,  Jana Pawła II, Szubin
  74. Ibis Nowe Technologie ul. Św. Marcina, Szubin
  75. Fabryki Form Metalowych ,, Formet” S.A, ul. Dąbrowa 21, Bydgoszcz
  76. Metron Akwa, Olsztyn
  77. Polagna, ul. Szajnochy 14, Bydgoszcz
  78. Odys Stocznia ul. Jana Pawła II, Gdańsk
  79. Olgaz, Iwańscy Bydgoszcz/ brak płacowych
  80. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sanelbud, ul. Grunwaldzka 235, Bydgoszcz
  81. Galeria BFM ul. Bydgoska 50, Bydgoszcz
  82. Pracownia Konserwacji Zabytków BHZ, ul. Mostowa 14, Gdańsk
  83. Amadeus, ul. Chodkiewicza 17, Bydgoszcz
  84. CHT, Ilino 20b, Płońsk 
  85. Składywęgla.pl , ul. Betonowa 1, Białe Błota
  86. Budopol S.A. ul. Fordońska 199, Bydgoszcz
  87. Anmar Sp. z o. o.  ul. Transportowa 6, Tuchola
  88. ZET – Energohandel Sp. z o. o. ul. Wschodnia 36. Toruń
  89. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ,, TOP” Sp. z o. o. ul. Lelewela 31, Bydgoszcz
  90. Job Team Sp. z o. o. ul. Krakowska 271, Warszawa
  91. Edu- Eko Sp. z o. o.  ul. Grunwaldzka 32, Bydgoszcz
  92. BS Deweloper sp. z o. o. ul. Al. Partyzantów 5, Żyrardów (tylko listy płac)
  93. Swisa International ul. C. Skłodowskiej 11, Bydgoszcz
  94. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kolg Export Imprt sp. z o. o. ul. Fordońska 201, Bydgoszcz
  95. XL Bowling sp. z o. o. ul. Zielna 3, Suchy Las
  96. Polivinyl S.A. ul. Wojska Polskiego 65, Bydgoszcz
  97. Spółdzielnia Usług Rolniczych z siedzibą w Wielowsi, Wielowieś 55A, Gniewkowo
  98. Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia i Handlu PKS ul. Dworcowa 54, Bydgoszcz
  99. HB Transport sp. z o. o. ul. Świętojerska 5/7, Warszawa
  100. Fercon sp. z o. o. Jaroszewo 80, Żnin
  101. Kalitta sp. j. ul. Toruńska 33, Bydgoszcz
  102. Jakub Rydzik F.U.H. ,, KUBA” Inowrocław
  103. Dom i Styl sp. z o. o. ul. Fordońska 333, Bydgoszczy
  104. Zakład Produkcji Rdzeni s.c. Małecki, Polus, Wiznar, Zieliński, ul. Spacerowa 11, Koronowo
  105. Elpoma s.c. Małecki, Polus, ul. Okrężna 29, Koronowo
  106. Remtor sp. z o. o. ul. Koronowska 22, 89-400 Sępólno Krajeńskie ( POM- Państwowy Ośrodek Maszynowy)
  107. ,, Esej” T. Maśnikiewicz, R. Witon, P. Kryst sp. j., Jacewo 96c , 88-100 Inowrocław
  108. Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Techniczne ,, Promet” sp. z o. o. , ul. Goździkowa 3, 87-300 Karbowo ( WPHW w Toruniu, Market w: Brodnica, Nowe Miasto Lubawskie, Grudziądz, Toruń, Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Dusicinie, PSS Społem w Gniewkowie)